Як підвищити ефективність дистанційної роботи?

Уникайте фізичної втоми. Для цього відпочивайте так, як вам до вподоби: ванна з пухнастою піною чи спапроцедури у салоні, книжка під ковдрою чи улюблений фільм з попкорном, прогулянки, походи чи заняття в спортзалі тощо.

Стежте за своїм емоційним станом і не давайте змоги рутинним завданням чи невдачам зіпсувати вам настрій чи навіть спричинити депресію. Навчіться переключатися і помічати прекрасне. В усьому «помічати позитив» складно і не зовсім природно. Важливо, щоб ви самі відстежували емоційні спади і не допускали різкого погіршення настрою. Потрібно знати, що допомагає саме вам долати труднощі і вчасно поновлювати робочий настрій та ресурси організму.

Не перекладайте відповідальність. Ви самі відповідаєте за свій стан — не супервізор, не тренер, не коуч, а ви самі. Якщо перевантажуватимете себе — то не встигнете й оком змигнути, як вигорите на попіл.

Не занурюйтеся в роботу одразу після перезавантаження чи відпочинку, як-от лікарняний чи відпустка. Збільшуйте навантаження поступово, не поспішаючи.

Харчуйтеся правильно. Здорове та збалансоване харчування позитивно впливає на ваше самопочуття, зміцнює нервову систему, додає активності.

Спілкуйтеся із людьми, які надихають та піднімають настрій. Це дасть вам змогу переключитися із рутинної роботи й не занудьгувати вдома.

Будьте активними. Який вид фізичної активності обрати: масаж, сауна, бадмінтон, йога чи кардіотренування — вибір за вами.

Знайдіть заняття до душі, які наповнюватимуть вас емоційно, як-от вокал, малювання чи гра на барабанах.

Влаштовуйте регулярні офлайн-зустрічі з колегами. Вони допомагають долати невизначеність, що є найбільшим стресором, заряджають, дають змогу бути в тонусі, розвиватися професійно.

Встановіть баланс між роботою та особистим життям. Визначте жорсткі межі робочого часу. І в жодному разі не працюйте завжди і всюди. Піклуйтеся про себе!

Кiлькiсть переглядiв: 39